Едуард Патіс більше не стрілятиме

19441 0

Ми у соцмережах:

Едуард Патіс більше не стрілятиме

Власник «розливайки», яку чомусь називали «кафе», прославився ще торік. Тоді Едуард Патіс стріляв із пістолета у двох громадян, які, вірогідно, були його клієнтами. І нічого за це згаданому Едуарду не було — його «заклад» і надалі залишався місцем розваг для любителів найдешевшого спиртного. Як наслідок, наступного разу стріляли вже у самого Патіса. Постріл виявився влучним — «кафе» тепер матиме іншого власника. А вбивці, скоріше за все, теж нічого не буде. Доки на тому ж місці знову не почнуть стріляти. Вже без Патіса.

Це сталося увечері понеділка. Традиційна п’яна бійка біля «Рюмочної» завершилась стріляниною, після якої власник закладу залишився лежати на землі без ознак життя. За однією із версій, рушницю, з якої його вбили, приніс на місце сам Едуард Патіс, який без зброї почувався невпевнено. Стріляв ніби власник автомобіля, Сергій Федорчук з села Бармаки, який припаркувався поряд і викликав цим фактом гнів убитого. В результаті ймовірного вбивцю навіть не стали затримувати, лише взяли з нього письмові пояснення.

Тепер для поліції найзручнішим варіантом є самогубство Патіса. А що? Людину вже не повернеш, зате не буде клопоту із затриманням, слідством, експертизами, доказами і тому подібним. Саме про це може свідчити офіційний коментар від правоохоронців. Зброю, з якої вбили Едуарда Патіса, та автомобіль вилучили. Рішення про оголошення підозри в рамках кримінального провадження за статтею 115 ч.1 «Умисне вбивство» поки що не прийнято.

Марія Юстицька, речниця поліції Рівненщини:

— Точно відомо, що біля закладу, яким володів підприємець, була штовханина. В її результаті власника кафе убили. Наразі з’ясовуємо, де там могла взятися рушниця, з якої його і вбили. Після вбивства у компанії чоловіків було взято покази. Імовірного убивцю одразу доправили до міського відділку поліції, проте він усе заперечує.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також