Економите, даєте поради, не поспішаєте: тест на старість

836 0

Ми у соцмережах:

Економите, даєте поради, не поспішаєте: тест на старість

Деякі звички вказують, що ви перебуваєте на порозі старості

 Вік - це лише цифра. Деякі жінки і в 50 років почуваються чудово і виглядають набагато молодшими, привертаючи увагу чоловіків. Інші починають виявляти звички, які вказують, що настає старість. Що ж це за звички?

Бачити негатив у всьому. З роками багато жінок критично починають ставитися до всього, що відбувається. Наприклад, на вулиці дратує молодь, в лісі можуть вкусити комарі та ін.
Негатив - скрізь, і сюди можна віднести: новини, нових людей, звички, речі й багато іншого. З роками песимізм тільки посилюється, і це починають помічати всі навколишні.

Обговорює вік інших. Якщо жінка почувається молодою і бажаною, хіба вона буде обговорювати вік інших? Коли така тема піднімається, це прямо вказує, що власний вік почав викликати підвищений інтерес. А якщо жінка переживає за свій вік, значить, вона боїться старості й намагається відстрочити її.

Починає дуже економити. З роками з'являється досвід і чітке розуміння, що багато речей ніколи не будуть використовуватися за призначенням, тому на цьому можна заощадити. Плюс з віком настає бажання відкласти гроші й зробити щось значуще.
Однак є розумна і надмірна економія. Наприклад, якщо жінка просто перестає купувати дорогий одяг - це нормально. Критично, коли вона перестає використовувати воду і вимикає світло, щоб хоч трохи заощадити.

Береже своє здоров'я. Після 50 років жінка намагається завжди дотримуватися здорового харчування і починає стежити за своїм станом. В цьому немає нічого поганого, адже всі розуміють, що здоров'я - це найголовніше в житті і його потрібно цінувати.
Плюс починає відчувати старечі зміни, які лякають, тому цей процес хочеться зупинити.

Не намагається робити престижні покупки. Навіщо заможній і розумній жінці мобільний телефон останньої моделі або куртка з нової колекції? Її влаштовує простий телефон і куртка, яка просто зігріває в сильні морози.
Навіть відвідуючи великі магазини з побутовою технікою, вона перестає дивитися на новий телевізор або плиту, адже вдома вже все є, а витрачати гроші «просто так» особливого бажання немає.

Починає давати поради іншим. З роками з'являється досвід, нові знання і розуміння того, що відбувається. Тому коли жінка переходить у стадію зрілості, вона починає активно роздавати поради, навіть якщо навколишні їх і не потребують.
Добре, якщо жінка розуміє, що немає сенсу роздавати поради, якщо про це не просять. Тому явна ознака старості - це поради в будь-якій ситуації, які з часом просто починають всіх дратувати.

Не поспішає. Відрізнити молоду і зрілу жінку завжди просто. Зрілість - це час, коли жінка починає розслаблятися, їй не потрібно поспішати або намагатися довести навколишнім свою заможність.
Вона розуміє, що таке комфорт, цінує зручний одяг і не буде витрачати половину своєї зарплати на красу. Метушливість - це не про зрілу жінку, яка готується до старості й втратила інтерес до всього.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також