Експрацівницю військкомату на Березнівщині оштрафували за хабар

1453 0

Ми у соцмережах:

Експрацівницю військкомату на Березнівщині оштрафували за хабар

За дві тисячі доларів жінка обіцяла допомогти військовозобов'язаному чоловікові уникнути призову.

Ольга Л. обіймала посаду головної спеціалістки відділення рекрутингу та комплектування районного одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. 24 лютого вона зустрілась з чоловіком, який хотів, аби його зняли з обліку військовозобов'язаних, і повідомила, що вона може в цьому посприяти за 2 тис. доларів. Також жінка зобов’язувалася повернути йому військовий квиток.

Гроші посадовиця отримала 2 березня, одразу ж після цього її затримали. Жінці вручили підозру за фактом отримання  неправомірної вигоди.

Zaxid.net повідомляє, що під час слідства обвинувачена уклала з прокурором угоду про визнання винуватості, в якій повністю визнала провину і заявила про розкаяння. Також сторони погодили покарання. Суддя Юлія Старовецька на засіданні 2 травня цю угоду затвердила.

Ольгу Л. визнали винною та призначили їй 73,5 тис. грн штрафу. Крім того, їй на рік заборонили обіймати посади в держорганах та місцевому самоврядуванні, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій.

Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді. Тепер жінка вже не працює у центрі комплектування.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також