«Енеїда» дебютувала у Рівному: у театрі був аншлаг

1412 0

Ми у соцмережах:

«Енеїда» дебютувала у Рівному: у театрі був аншлаг

Актори Рівненського обласного музично-драматичного театру підготували для глядачів нову виставу. Її презентували напередодні міжнародного дня театру, який відзначають сьогодні. Це була класична «Енеїда» на сучасний лад. Вистава змушує думати, дивує, перехоплює подих, надихає і торкається душі.

Режисер постановки - чернівчанин Іван Данілін, якого рівняни знають за виставами "Войцек", "На полі крові" та роллю Гамлета.

Ювілей "Енеїди" - це лише одна з причин, чому рівненський облмуздрамтеатр вирішив втілити цю історію на своїй сцені, каже режисер. Адже сьогодні оповідь Котляревського абсолютно віддзеркалює українську реальність.

- Коли Котляревський пише про спалення греками Трої, він має на увазі і факт руйнування Катериною Запорізької Січі. Ми ж говоримо про нинішню спробу нищення ворогом всього українського: культури, нації, мови, літератур, - розповідає режисер постановки.

У суботу та неділю у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі на "Енеїді" був аншлаг . Рівняни стверджують, що це було прекрасне театральне видовище: яскраве, модерново-сучасне, красиво-бурлескне і талановито- акторське! Глядачі скандували акторам : "Браво!"

- Відвідала прем’єру вистави «Енеїда» у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі. Повна зала. Вистава - неймовірна, вона стимулює і помислити, і відпочити, і поплакати, і посміятися, присвячена до 225-чя першого друкованого видання «Енеїда»!!! Вражаюча!!! Сучасна!!!! Гра акторів заворожує!!! - поділилась враженнями від вистави Олеся Камінська.Неймовірно крута постановка. Дуже сподобалися книжкові полиці з книгами українських авторів, знищення яких мені нагадало історію про знищення української мови, культури та українських письменників. Дякую ЗСУ та Рівненському театру за можливість отримувати задоволення від майстерності наших акторів! Вітаю всіх причетних з прийдешнім Міжнародних днем Театру!!!

- Рідні. Найкращі! Це було неймовірно. Вітаю з такою приголомшливою прем'єрою. Хочеться ще й ще переживати ті емоції, які отримала від перегляду. "Енеїда" то було сильно, стильно та просто дуже смачно. Ви з кожним походом змушуєте переживати вир емоцій та любити ТЕАТР ще й ще більше. Дякую Вам! Театр - то є любов назавжди. Все буде Україна! - так відгукнулась про побачене Maria Maydanyuk .

- Була на прем'єрі неймовірної вистави "ЕНЕЇДА" в Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі.  Атмосфера просто надзвичайна. Дякую театральному колективу за прекрасну роботу. Завдяки такій фантастичній творчості ми рухаємось тільки вперед.  Геніальний режисер Іван Данілін,  - так прокоментувала побачене Victoria Radchenko.

- Відвідав прем’єру нової вистави «Енеїда» в Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі.
Рівненські актори як завжди уміло перенесли на сцену героїв поеми Івана Котляревського. Зробили їх живими та дуже близькими глядачеві. Ми раділи і переживали разом з моторним парубком Енеєм, наче були співучасниками його пригод. Щиро радію, що дякуючи ЗСУ тилові регіони мають можливість розвиватися, а наші актори – створювати такі витвори театрального мистецтва. Вистава «Енеїда» - це знакова перемога на «культурному фронті» Рівненщини,
- заявив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Про режисерське бачення поеми та що допомагало акторам вживатись у ролі - розповів рівнянам ще напередодні вистави телеканал Сфера. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також