Енергетики вірять у перемогу і готуються до прильоту з вирію лелек

650 0

Ми у соцмережах:

Енергетики вірять у перемогу і готуються до прильоту з вирію лелек

В Берестовці на Костопільщині птахи вже оселилися в нових безпечних гніздах.

Лелека - символ щастя, добробуту, любові до Батьківщини, живий символ України. А в умовах воєнного стану – ще й символ надії, миру, відродження та майбутньої перемоги❗ Саме томуенергетики особливо ретельно готуються до прильоту улюблених усіма пернатих.

Персонал дільниці з ремонту обладнання ПрАТ «Рівнеобленерго» минулого тижня передав районним підрозділам чергову партію спеціальних кріплень, які самотужки виготовляють майстри на всі руки. Лише упродовж тижня по два гнізда було встановлено на Костопільщині, Володимиреччині, Радивилівщині та у Дубровиці. Традиційно найбільше безпечних домівок для бузьків наші енергетики встановлюють на півночі Рівненщини, де вони оселяються найчастіше.
З вересня минулого року і до сьогодні таких кріплень було встановлено 97 – роботи відновилися два тижні тому і тривають в різних куточках області. А загалом за три роки число безпечних домівок збільшилося до майже 200. Більшість з них до вподоби пернатим і вони залюбки оселяються в нових домівках.

Нагадаємо, металеві платформи, що встановлюються вище рівня електромереж – не лише турбота про птахів, а й попередження аварійних відключень. Адже, небезпечне розташування пташиних гнізд – безпосередньо на опорах - спричиняє пошкодження електромереж, аварійні ситуації, становить загрозу для життя населення у разі обриву мережі, а також для самих птахів.

У Рівнеобленерго кажуть, що чекатимуть на пернатих новоселів! Нехай будуть оберегом для мешканців краю та приносять Україні перемогу та мир.

На фото - встановлення безпечних платформ у Дубровиці, селах Сестрятин Дубенського та Берестовець Рівненського районів, персонал дільниці з ремонту обладнання ПрАТ «Рівнеобленерго», залучений до виготовлення кріплень, а також те, як небезпечно виглядали гнізда до встановлення спеціальних платформ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також