Енергоблок №3 РАЕС – у мережі

545 0

Ми у соцмережах:

Енергоблок №3 РАЕС – у мережі

1 вересня о 23:48 підключено до мережі енергоблок №3 РАЕС після завершення планово-попереджувального ремонту, що тривав з 25 травня. Наразі проводиться поступове навантаження енергоблоку.

Станом на 8 годину 2 вересня у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1400 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

 

На енергоблоці №4 РАЕС триває 25 доба середнього планово-попереджувального ремонту. В ремонті – обладнання другого каналу системи безпеки. Проведено контроль металу теплообмінних трубок парогенераторів та корпусу парогенератора ПГ-1. Продовжується ремонт турбогенератора ТГ-6. Усі роботи виконуються згідно з графіком.

 

За минулу добу та з початку місяця енергоблоками РАЕС вироблено 19,3 млн кВт год електроенергії, з початку року – 12 млрд 187,8 млн кВт год електроенергії.

 

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

 

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм, повідомляє веб-сайт РАЕС.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також