Перший енергоблок РАЕС готовий до подальшої безпечної експлуатації

168 0

Ми у соцмережах:

Перший енергоблок РАЕС готовий до подальшої безпечної експлуатації

Впродовж тижня фахівці Держатомрегулювання України, а також експерти ДНТЦ ЯРБ, під керівництвом державного інспектора, заступника директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок начальника відділу ліцензування діючих ядерних установок Держатомрегулювання України Валерія Бугая під час обходів та зустрічей з фахівцями РАЕС перевіряли відповідність поданої документації та стан реалізації заходів, визначених за результатами періодичної переоцінки безпеки енергоблоку №1 РАЕС.

За словами керівника інспекції Валерія Бугая, за короткий час, який працювала комісія вдалося виконати поставлені завдання:

— У ході інспекції оцінено реальний стан обладнання на енергоблоці №1 РАЕС. Інформація, яка міститься в документах, достовірна та відповідає дійсності. Підпис Акту Головному інженеру - першому заступнику генерального директора електростанції передано відповідний акт, в якому відображено результати перевірки, позитивні практики, а також надано певні рекомендації. Фахівці РАЕС до 10 грудня мають розробити відповідні заходи щодо їх усунення або компенсації. Хотілося б зазначити, що у ході перевірки персонал підприємства відкрито та оперативно надавав інформацію. Члени комісії не виявили фактів і обставин, які б перешкоджали подальшій безпечній експлуатації енергоблоку №1 РАЕС у понадпроєктий термін, — підсумував Валерій Бугай.

10 грудня заплановано проведення колегії Держатомрегулювання щодо розгляду результатів експертизи звіту з періодичної переоцінки безпеки (ППБ) енергоблоку №1 РАЕС. Наступний крок – ліцензійна комісія, яка розгляне проєкт змін до ліцензії щодо встановлення нових термінів проведення ППБ та за необхідності внесе додаткові умови та обмеження до довготермінової експлуатації енергоблоку.

Офіційний веб-сайт РАЕС. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також