Енергодар — це Україна!

427 0

Ми у соцмережах:

Енергодар — це Україна!

Рівненські атомники — велокоманда спортсменів «РАЕС team» за підтримки Рівненської АЕС ініціювали благодійну акцію «Енергодар — це Україна», щоб підтримати мешканців тимчасово окупованого Енергодару та працівників Запорізької АЕС, які несуть службу в ЗСУ.

Благодійна велоакція, що була проведена на площі перед Палацом культури РАЕС, передбачала подолання 1350 кілометрів, які сполучають усі діючі електростанції України — від Рівненської до Запорізької АЕС. Кожен охочий, зробивши благодійний внесок, мав можливість проїхати на спеціальних велостанках довільну дистанцію віртуального маршруту від Вараша до Енергодару та водночас спостерігати свою поїздку на моніторах у реальному часі.

За час акції намет із велосипедними станками відвідали 73 особи, серед них мешканці міста-супутника РАЕС різних поколінь, зокрема працівники електростанції. Усі разом вони подолали відстань 2303 км. Також онлайн до акції доєдналися працівники Хмельницької та Південноукраїнської АЕС, жителі Дніпропетровщини, які разом проїхали відстань 1782 км. Вони долали власні кілометри, фіксуючи їх під час велопоїздки у додатку Strava, а працівники ПАЕС — на аналогічних велостанках в м. Южноукраїнськ.

Наймолодшим учасником акції став семирічний Ілля, який прокрутив педалі майже три кілометри. Хлопчик разом зі своїми однолітками зібрали на власному ігровому «блокпості» в населеному пункті поряд з Варашем більше 1800 грн, які пожертвували на підтримку акції. Найбільшу відстань — 250 кілометрів здолав працівник ПАЕС Олексій Волобуєв, який надіслав свої результати онлайн. Офлайн найбільше кілометрів — 208 проїхав працівник РАЕС Сергій Муравинець. У цілому до акції «Енергодар — це Україна» долучилися в офлайн- та онлайн- форматах близько сотні небайдужих людей. Підсумовуючи спільні результати, разом вони проїхали більше 4085 км, що в три рази перевищило сподівання організаторів. Як зазначив один з організаторів, член велокоманди «РАЕС team» Віталій Талах, чимало людей донатили на картку та робили внески у скриньку, не сідаючи на велосипед, проте, таким чином, кожен з них став частиною великої доброчинної справи.

У результаті організаторам вдалося зібрати 38137 гривень. Зібрані кошти стали частиною суми, за яку буде придбано квадрокоптер для виконання бойових завдань українськими військовослужбовцями, які несуть службу у Запорізькій області. Цією акцією організатори та учасники також сподіваються підтримати моральний дух енергодарців та привернути увагу світової спільноти до їхнього окупованого міста та Запорізької АЕС.

Юлія Кулаєва.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також