![Фото - Рівненська ОВА](/img/650/evakuatsiyniy-potyah-priviz-na-rivnenshchinu-175-d_20240815_2739.jpg)
Їдуть з надією, що будуть у безпеці.
- 175 людей з Донеччини приїхали сьогодні на Рівненщину. Зустрів їх особисто. Це вже одинадцятий евакуаційний потяг з початку року і найбільша кількість одночасно прибулих, - повідомив голова ОВА Олександр Коваль.
![](/images/IMG_20240815_141949_752.jpg)
Серед евакуйованих – 41 дитина та 19 осіб з інвалідністю.
![](/images/IMG_20240815_141950_113.jpg)
По прибуттю усі отримали першу допомогу. Розмістили їх у 14 громадах Рівненського району.
![](/images/IMG_20240815_141950_076.jpg)
- У попередніх десяти потягах до нас приїхало 434 людини з Донеччини. Будемо приймати евакуйованих і надалі. Адже допомагати співвітчизникам, які страждають від війни – обов’язок Рівненщини, як тилового регіону, - каже Коваль.
![](/images/IMG_20240815_141949_813.jpg)