Європейська «бронза» рівненських стрільців

946 0

Дві бронзові медалі привезли з Бєлграда, де завершився чемпіонат Європи з кульової стрільби, рівняни. Представник ОШВСМ Олег Омельчук виборов нагороду у командному заліку у стрільбі на 50 м. В особистому заліку наш провідний спортсмен став п’ятнадцятим.

Ще одна «бронза», і теж командна, у змаганні юніорів на 25 м в активі вихованки ДЮСШ №4, учениці НВК №2 Юлії Бороденко. В особистому заліку Юля стала шостою. — Юлія єдиною з чотирьох рівненських стрільців змогла пробитися до фіналу, — розповідає тренер Сергій Бондар. — Для неї це був дебют на міжнародній арені, право поїхати до Бєлграда вона отримала в останній момент, втім, виступила достойно. Керівництво збірної її результатом залишилось задоволене. А от Омельчук показав результат нижчий, ніж ми від нього очікували. «Перегоріли» й інші двоє наших спортсменів. І Оксана Камінська, яка виступала серед дорослих, і Роман Нагорний, що змагався серед юніорів, виступили значно гірше своїх можливостей.