Депутата Рівненської облради зловили з хабарем прямо в кабінеті головного лікаря - НАБУ

2024 0

Ми у соцмережах:

Депутата Рівненської облради зловили з хабарем прямо в кабінеті головного лікаря - НАБУ

У Рівному за підозрою в отриманні хабаря затримали депутата облради та керівника диспансеру радіаційного захисту населення Сергія Шевчука.

Депутата викрили «на гарячому» , повідомляє НАБУ:

- НАБУ і САП затримали депутата Рівненської обласної ради на одержанні неправомірної вигоди у 1,2 тис. дол. США. Кошти він вимагав у громадянки за оформлення групи інвалідності у зв’язку з аварією на Чорнобильській атомній електростанції.

За даними слідства, затриманий (також є головлікарем КП «Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення») вимагав у громадянки, яка має статус «чорнобильця» та супутні захворювання, гроші за оформлення документів, необхідних для ухвалення рішення про інвалідність, пов’язану з наслідками аварії на ЧАЕС.

Зазначимо, що ця інвалідність встановлюється на більш тривалий час, дає право на ширший перелік пільг та соціальні виплати у більшому розмірі, ніж при звичайній інвалідності.

Після передачі коштів депутата затримали «на гарячому». Вирішується питання про повідомлення про підозру.

Розслідування цих фактів НАБУ і САП за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції розпочали за заявою громадянки, у якої затриманий вимагав кошти.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також