Фатальні останні секунди

1661 0

Не думай про секунди зверхньо, — співається у радянському шлягері з фільму про Штірліца. Складно сказати, про що думали гравці «Пульсара» в останніх чотирьох матчах, проте програли ці зустрічі наші баскетболісти саме на заключних секундах. Останні дві невдачі спіткали рівнян у Львові та у Рівному в грі з «Будівельником».

Матч проти «Львівської політехніки» «Пульсар» розпочав впевнено, вигравши першу чверть — 23:12. Але зарано повіривши у слабкість суперника, вже наступну десятихвилинку рівняни програли — 10:34. Власне, це був єдиний період, програний у цій грі. Наступні дві чверті «пульсарівці» виграли, але цього не вистачило для загальної перемоги — 81:83. Шанс врятувати матч на останніх секундах у рівнян був, але вони його не використали. — Далась взнаки відсутність Ковалевського, — говорить головний тренер «Пульсара» Сергій Шемосюк. — Славка прооперували, зшили «ахілл», але раніш як за півроку він не повернеться. Якщо проаналізувати цю гру, то усі показники були у нас нормальні, за винятком помилок, через це й програли. Якби перемогли у Львові, були б шанси на 11 місце. За подібним сценарієм пройшла і домашня гра «Пульсара» з «Будівельником»: рівняни добре розпочали, потім був спад у другій чверті і знов фатальна кінцівка без хепі-енду — 70:75. Ключовим для нашої команди у цій грі став такий показник, як підбори — 24 проти 40 у «Будівельника». Знову не обійшлося без прикрих помилок у вирішальний момент. У цьому чемпіонаті «Пульсару» залишилося провести дві гри — в Одесі та у Рівному проти харківського «Політехніка». Вже за два тури до завершення у турнірі за 9-13 місця у суперлізі зникла будь-яка інтрига: «Одеса» — дев’ята, «Будівельник» — десятий, «Львівська політехніка» — одинадцята, «Пульсар» — дванадцятий, а харківський «Політехнік» — тринадцятий.