Фермери Рівненщини вдруге відзначають своє професійне свято

334 0

Ми у соцмережах:

Фермери Рівненщини вдруге відзначають своє професійне свято

Напередодні Дня фермера на Рівненщині відбулась конференція фермерських господарств.

- Фермерські та особисті селянські господарства дають 67% усього сільськогосподарського обороту. Ви заслуговуєте на шану та довіру. В облдержадміністрації ми докладаємо максимум зусиль, щоб бути вашими партнерами, готові завжди допомогти та підтримати. Наприклад, у 2018-2020 роках 140 фермерських підприємств отримали державну допомогу у розмірі 38 млн грн, – наголосив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Фермерські господарства є найбільш поширеною формою аграрного виробництва області, вони сприяють забезпеченню продовольчої безпеки, створюють додаткові робочі місця, збільшують обсяги надходжень до місцевих бюджетів.

Ігор Тимошенко нагородив 4-х голів фермерських господарств області Почесними грамотами Рівненської ОДА за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства області та з нагоди професійного свята – Дня фермера.

Нагороду отримали:

Петро Гуменюк (голова ФГ «Нива»),
Костянтин Зайко (голова ФГ «Переможець»),
Федір Тирак (засновник ФГ «Тирак Надії Миколаївни»),
Ігор Хабатюк (голова ФГ «Родина-Плюс»).

Голова ГО «Рівненська обласна асоціація фермерів та приватних землевласників» Андрій Кузьмич подякував за можливість разом обговорювати успіхи та проблеми, знаходити вихід із складних ситуацій.

Про існуючі і нові державні програми підтримки фермерських господарств розповіла директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько.

Нагадаємо, професійне свято працівників фермерських господарств відзначається 19 червня і встановлено у 2020 році відповідним указом Президента України. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також