Фінальний акорд у суботу

965 0

Заключну у нинішньому році гру проведе у суботу рівненський «Верес». Наша команда після прикрої нічиєї зі «Скалою» (1:1, гол пропустили на 89-й хвилині) опустилася у турнірній таблиці на четверте місце. У гості до рівнян приїде інша команда з претензіями на медалі «Інгулець» з Петрового.

Верес

Фото Андрія Матвіїва
Заключну у нинішньому році гру проведе у суботу рівненський «Верес». Наша команда після прикрої нічиєї зі «Скалою» (1:1, гол пропустили на 89-й хвилині) опустилася у турнірній таблиці на четверте місце. У гості до рівнян приїде інша команда з претензіями на медалі «Інгулець» з Петрового. У першому колі петровці нас обіграли — 3:1, але на старті чемпіонату вони були на підйомі. Нині ж у команди з Кіровоградщини спад (п'яте місце). А ще «Інгулець» просив «Верес» про перенесення матчу через буцімто отруєння групи гравців. Але рівнян це не надто розчулило, тож поєдинок буде, як і планувалося, в суботу о 14.00.