ФК «Боб» обійшла ФК «Верес»

621 0

Відбувся Відкритий фестиваль з дворового футболу «Кубок вулиць 2021».

У Рівному, протягом 14-15 липня, на футбольних майданчиках відбувся Відкритий фестиваль з дворового футболу «Кубок вулиць 2021». Змагання були проведені в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо». Про це інформує прес-служба Рівненської міської ради.

Відтак, 14 липня на футбольному майданчику за адресою на вулиці Макарова, 10 змагалося 18 команд молодшої вікової групи та 15 команд старшої вікової групи. Вони виборювали право на участь у фіналі на футбольному майданчику ЗОШ № 13 вул.Гагаріна,53.

Фінальні ігри відбулися на стадіоні ДЮСШ з футболу «Верес» 15 липня.

Цього року переможцями в молодшій віковій групі стала команда з ФК «Боб», яка представляла мікрорайон Північний.

Друге місце посіла команда ФК «Верес», що представляли Ювілейний. Бронзові медалі дісталися команді з вулиці Макарова ФК «Спонтанно».

У старшій віковій групі місця розподілилися наступним чином:

І місце – «Bublik-Team» - мікрорайон Північний;

ІІ місце – ФК «Уран» - мікрорайон Північний;

ІІІ місце – «Мельника» - мікрорайон Північний.

Кращими гравцями турніру та нагороди від міської федерації футболу отримали: у старшій віковій групі гравець команди «Bublik-Team» – Дяченко Дмитро, у молодшій віковій групі – гравець команди ФК «Спонтанно» – Рафальський Іван.

Переможці та призери відкритого фестивалю з дворового футболу «Кубок вулиць 2021» у двох вікових групах були нагороджені дипломами, медалями та кубками – КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх».