Французькі пристрасті — на сцені у Рівному

241 0

Ми у соцмережах:

Французькі пристрасті — на сцені у Рівному

Вистава «C`est la vie» поставлена за п’єсою французького драматурга Жана Ануя «Оркестр» народним театром міського Палацу культури. Режисер - Олена Гордійчук. Приурочена вистава 45-річчю міського Палацу культури.

Жан Ануй вважається першим серед драматургів Франції 1930-1980-х років. «Оркестр» - це його інтелектуальна п’єса, з блискучою театральністю, багатошарова і красномовна. Це - поєднання гротеску і реалізму, справжня драма із синтезом різних епох і художніх стилів, психологічних роздумів, глибокої моралі і життєвого абсурду, який ховається за лаштунками.

«C`est la vie» – вистава, яка відбудеться у міському палаці культури - реалістична, з неприкрашеною картиною людських відносин. Тут любов і інтриги, пристрасті і розчарування. "Трішечки одружені» і закохані до безтями. Тут шматки спаплюженого кохання і великі сподівання. Егоїзм і дрібне життя. Зваба і любов.

Олена Гордійчук, режисер вистави:

- Маємо велике щастя жити, творити, радіти з прекрасним колективом однодумців! Щиро дякуємо творчому колективу палацу та директору Анатолію Чугуєвцю за професійну майстерність і велику підтримку нашого театру!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також