Французький художник у Рівному створив мурал, який захищатиме місто

1851 0

Ми у соцмережах:

Французький художник у Рівному створив мурал, який захищатиме місто

В рамках фестивалю «Французька весна» у Рівному на стіні Палацу дітей та молоді, на вулиці Князя Володимира, 10, з’явився новий мурал. Над його створенням два дні працював французький стріт-арт художник Marko93 разом із волонтерами Платформи взаємодій «Простір».

Директорка ГО «Альянс франсез» Надія Чумак розповіла, що оскільки цьогоріч темою «Французької весни» є колір, тому вирішили, що без стріт-арту не обійдеться. Стріт-авт художника знайшли через зв’язки львівського директора «Альянс франсез». Так, після тривалих перемовин Marko93 приїхав в Україну, чому дуже радий.

Marko93Автор муралу розповів, що дуже любить подорожувати. Натхнення він черпає відусюди. Прокидається, йде гуляти і саме це його це надихає на створення нових робіт.

Наразі він сконцентрувався на створені муралів із зображенням звірів, зокрема леопардів. Він малює їх тому, що вони символізують сонце та світло та захист. Відтак на стіні Палацу дітей та молоді буде зображено два леопарди, які захищатимуть Рівне. Художник розповів, що йому подобається місце, де вони малюють мурал, бо це неподалік дороги, щодня повз нього проходитимуть чи проїжджатимуть багато людей, які бачитимуть зображення і вдень, і вночі.

Надія ГладкевичДо створення муралу долучилися й волонтери ГО Платформа взаємодії “Простір“. Членкиня громадської організації Надія Гладкевич розповіла, що до створення зображення долучилися усі ті, хто брали участь у створенні інших муралів у Рівному. Вони допомагали і фарбами, і малювали.

Я спостерігала за тим, як працюють над інші майстри, вчора спостерігала за роботою Markа93, його техніка для мене незрозуміла, це щось нове. Думаю, що нашим художникам є чому в нього навчитися. Ми будемо думати, як його відцифрувати, - розповіла Надія Гладкевич.

Роботи майстра можна знайти від Ріо-де-Жанейро до Гонконгу. Своїми роботами він прикрасив стіни Міністерства культури Франції на замовлення самого міністра. Крім того, його роботи будуть і у двох містах України - у Львові та Рівному. 

Аліна ТИС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також