Французький кубок їде в Рівне

1833 0

Вже понад десяток років 18-річні вихованці рівенської СДЮШОР «Верес» беруть участь у футбольному турнірі у французькому місті Лемадлен. До цього рівняни лише раз вигравали змагання, і ось цього року наша команду знову здобула кубок.

Вже понад десяток років 18-річні вихованці рівенської СДЮШОР «Верес» беруть участь у футбольному турнірі у французькому місті Лемадлен. До цього рівняни лише раз вигравали змагання, і ось цього року наша команду знову здобула кубок. До складу команди, яка їздила до Франції, увійшло десять рівнян, колишніх вихованців Володимира Поліщука 1986 р.н., шестеро кузнецовців (тренер — Іван Малець) та один представник Зорі. Очолював команду Володимир Саварін, який у СДЮШОР «Верес» свого часу працював у парі з Володимиром Поліщуком. Розпочала турнір наша команда невдало, програвши господарям — 0:1. Далі була нульова нічия з командою англійського Кембриджа. І лише у третьому груповому матчі рівняни обіграли хлопців з польського Вроцлава — 2:1, вийшовши таким чином до півфіналу. Півфінальний матч з португальцями завершився унічию, проте у серії післяматчевих пенальті успіх був на нашому боці. Отож наша команда у фіналі, де її суперник вже знайомий Кембридж. Основний час цієї гри завершився — 1:1, але і цього разу футбольна лотарея завершилася на користь рівнян. Таким чином, Володимир Саварін став другим тренером після Юрія Шморгуна, який привіз кубок з турніру в Лемадлені.