Футбол у Рівному в бомбосховищі

2222 0

Ми у соцмережах:

Фото Рівне 1

Неодноразові заяви керівництва футбольного клубу «Верес» про бажання виступати у новому чемпіонаті на стадіоні «Авангард» у Рівному поки що не підтверджуються конкретними справами. Насамперед станом самого стадіону, де будівельно-монтажні роботи припинилися ще восени минулого року і досі не поновилися. Косметичний ремонт у частині приміщень не рахується. Навколо арени та на її безпосередній території досі лежать купи будівельного сміття та металеві конструкції невідомого призначення. На все це можна було би на зважати, враховуючи, що під час воєнного стану футбольні матчі проходитимуть без глядачів і для їхнього проведення необхідне лише футбольне поле та роздягалки. Але і тут є проблема — потрібне бомбосховище на випадок повітряної тривоги, якого у проекті стадіону не існувало. Врешті рада оборони області дозволила проводити матчі на «Авангарді», де побувала інспекція від Української асоціації футболу. Але поки дозволу проводити матчі чемпіонату країни рівненський стадіон не отримав. Тому перші чотири матчі рівненський «Верес» зіграє в гостях у Києві та Київській області. А там може і сміття приберуть…

Антон Назарук, генеральний директор «Вереса»:

— На стадіон уже приїздила інспекція, яка постановила усунути незначні недоліки. Оскільки наша домашня гра відбудеться лише 1 жовтня, то у нас є місяць для того, щоб підготувати стадіон. На стадіоні нам потрібно ще закінчити всі технічні приміщення, які передбачені регламентом. Другий найважливіший момент — це на самому стадіоні, або поруч зі стадіоном в радіусі 500 метрів має бути укриття. Після наради було вирішено облаштувати укриття в легкоатлетичному манежі на стадіоні. Оскільки «Верес» є рівненською командою, то клуб робитиме від себе можливе, щоб грати у своєму рідному місті.

Андрій Конашко, керівник проєкту реконструкції «Авангарду»:

Під час наради вирішено підготувати всередині стадіону найпростіше укриття. Частково воно уже готове — це приміщення у східній трибуні. Біля легкоатлетичного манежу є зал фізичної підготовки. Цей зал й слугуватиме укриттям. Адже там є три бетонні плити-перекриття. Іншими словами, там є по дві стіни товщиною 510 міліметрів. Представники ДСНС, міськвиконкому та УКБ надали нам перелік того, що має бути в цьому укритті. Зараз ми займаємося його облаштуванням. Окрім цього укриття, нам потрібно закінчити фасад західної трибуни. Всередині уже виконані усі роботи по внутрішніх мережах та оздобленню. Залишилося лише вкласти покриття на підлогу: лінолеум, ковролін, вініл та плитку. З боку південної трибуни ще потрібно буде підготувати під’їзд та виїзд. І на цьому підготовчі роботи для проведення матчів завершаться.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також