Футболісти забили — керівники за це заплатили

1886 0

Футболісти рівенського «Вереса» нарешті перервали безвиграшну серію. У понеділок на своєму полі рівняни виграли у київської команди «Оболонь-2» — 2:0. Голи забили лідери команди Сергій Вознюк та Сергій Дьомушкін. По завершенні гри президент «Вереса» Святослав Власюк, як і обіцяв, вручив авторам голів по 100 гривень.

Футболісти рівенського «Вереса» нарешті перервали безвиграшну серію. У понеділок на своєму полі рівняни виграли у київської команди «Оболонь-2» — 2:0. Голи забили лідери команди Сергій Вознюк та Сергій Дьомушкін. По завершенні гри президент «Вереса» Святослав Власюк, як і обіцяв, вручив авторам голів по 100 гривень. Ще однією цікавинкою матчу було те, що усі три воротарі «Вереса» побували на полі. Щоправда, Роман Байрашевський та Андрій Левчук, власне, як воротар, а Сергій Сташко як польовий гравець. По завершенні матчу головний тренер нашої команди Василь Сондей, в очах якого вже дещо згас початковий ентузіазм, розповів, що в обіцяних межах керівництво клубу свої фінансові зобов’язання виконує, ось тільки для того, щоб ставити якісь серйозні завдання, існуючий бюджет є недостатнім. Наступний матч «Верес» проведе 5 червня у Чернівцях проти «Буковини». Результати інших матчів туру: «Галичина-Карпати» — «Рава» — 1:3, «Газовик-Скала» — «Техно-Центр» — 2:1, «Нива» — «Буковина» — 0:3, «Іква» — «Чорногора» — 1:0, «Борисфен-2» — «Динамо-3» — 0:2, «Спартак-2» — «Енергетик» — 1:2, «Нафтовик» — «Поділля» — 0:3.