Ганна Харитоненко знайомиться зі світом, світ знайомиться з нею

1756 0

Участь одразу в двох представницьких міжнародних дорослих стартах взяла 16-річна рівенська плавчиха, вихованка тренера Сергія Воронцова, Ганна Харитоненко. Як результат — до Рівного приїхали два симпатичні кубки, які стали першими міжнародними призами у колекції Ані.

Участь одразу в двох представницьких міжнародних дорослих стартах взяла 16-річна рівенська плавчиха, вихованка тренера Сергія Воронцова, Ганна Харитоненко. Як результат — до Рівного приїхали два симпатичні кубки, які стали першими міжнародними призами у колекції Ані. Спочатку юна рівнянка здобула друге місце на дистанції 800 м вільним стилем на турнірі у столиці Словенії Любляні. Тут, крім українців та господарів, брали участь представники Хорватії, Чехії та Австрії, серед яких призери та чемпіони світу. На цьому ж турнірі вдало виступив Дмитро Назаренко, вигравши 200-метрівку брасом та здобувши друге місце на 200 м комплексним плаванням (програв лише чемпіону світу на цій дистанції). Зі Словенії Дмитро вирушив в Україну, а Аня із тренером поїхала на один з етапів Гран-прі Словаччини до Братислави. Ось тут Ганна Харитоненко й виграла два кубки, спочатку на 800 м вільним стилем, а потім на 400 м комплексним плаванням. — До цього у світі Аня була нікому не відома, — говорить Сергій Воронцов, — а тому керівники Федерації плавання Словаччини були приємно здивовані. Хоча, скажу відверто, до цих стартів особливо ніхто не готувався, для усіх спортсменів це було не більш ніж етап підготовки до відповідальніших змагань. Зараз Аня веде активну підготовку до першості Європи у своїй віковій групі, де, думаю, зможе поборотися за медаль.