Гарний настрій при «мінус 23»

1932 0

Баскетболісти «Пульсара» у черговому турі приймали лідера суперліги баскетбольний клуб «Київ», команду, яка цього сезону ще не програвала. Не програли кияни і в Рівному, хоча протягом першої половини гри з боку нашої команди відчули гідний опір. Першу чверть рівняни виграли — 26:22. Були б «пульсарівці» попереду і після двох періодів, якби Лукас неймовірним кидком зі своєї половини не влучив у кошик, вивівши БК «Київ» вперед — 41:39.

Баскетболісти «Пульсара» у черговому турі приймали лідера суперліги баскетбольний клуб «Київ», команду, яка цього сезону ще не програвала. Не програли кияни і в Рівному, хоча протягом першої половини гри з боку нашої команди відчули гідний опір. Першу чверть рівняни виграли — 26:22. Були б «пульсарівці» попереду і після двох періодів, якби Лукас неймовірним кидком зі своєї половини не влучив у кошик, вивівши БК «Київ» вперед — 41:39. Недоброю традицією стало, коли «Пульсар» після першої половини втрачає перевагу в третій десятихвилинці. На жаль, трапилося це й у звітній грі. Заключна чверть перетворилася на формальність, лідер переміг — 92:69. У гостей найвлучнішими стали Артур Дроздов — 18 очок, Ламар Грір — 17 та Аарон Лукас — 14. У «Пульсара» вже третю гру поспіль найрезультативніший Данило Козлов — 17 очок. Незважаючи на поразку, в головного тренера рівнян Сергія Шемосюка по завершенні матчу був гарний настрій: — У кожному матчі ми граємо на перемогу, сьогоднішній поєдинок — не виняток, і це незважаючи на те, що ми грали з лідером. На жаль, після кінцівки другої чверті, коли Лукас виконав фантастичний кидок, наші хлопці так і не прийшли до тями. У другій половині гравці БК «Київ» довели, що їхній клас вищий за наш. Я не маю претензій до жодного зі своїх гравців, усі вони віддавалися грі на 150%. — Нас тренер попереджав, що у Рівному «Пульсар» грає дуже сильно, а тому треба бути готовим до будь-яких сюрпризів, — поділився секретами передматчевої установки лідер киян Артур Дроздов. — І побоювання тренера виправдалися, зі старту рівняни виглядали дуже добре, і ми з цим нічого не могли вдіяти. — «Пульсар», можливо, і не здатен грати з БК «Київ» на рівних до кінця, але 2-3 чверті протримати нас у напрузі йому під силу, адже хлопці грають з бажанням, — сказав головний тренер БК «Київ» Віктор Бережний. — Головним чином на результат вплинув вищий клас наших виконавців. Наступний матч «Пульсар» проведе 11 листопада у Харкові проти «Політехніка».