Гайдай подякував Ковалю за те, що поєдналися традиції Полісся і Слобожанщини (ВІДЕО)

449 0

Ми у соцмережах:

Гайдай подякував Ковалю за те, що поєдналися традиції Полісся і Слобожанщини (ВІДЕО)

Луганський фестиваль української народної іграшки та гри відбувся у Рівному. У зв’язку із війною, цьогоріч Всеукраїнський фестиваль української народної іграшки та гри, який зародився на Луганщині, пройшов у місті Рівне в «Етносаду». Тут поєдналися традиції Полісся і Слобожанщини.

Очільник Луганщини Сергій Гайдай висловив слова вдячності начальнику Рівненської ОВА Віталію Ковалю та всім, хто долучився до організації традиційного фестивалю Луганщини.

- Традиції живуть, не дивлячись на війну. У Рівному пройшло свято української іграшки та гри, яке ще минулого року ми святкували у Кремінній на березі річки Красна. Луганські майстрині спеціально приїхали до Рівного зі своїми мистецькими доробками, які вразили місцевих мешканців. Було багато ігор, танців та співу, яскраво і масштабно, так, як було вдома…і ще обов‘язково буде!, - зазначив начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=312&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FRivneODA%2Fvideos%2F856676668678242%2F&show_text=false&width=560&t=0" width="560" height="312" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Рівненщина стала домівкою для багатьох жителів Луганської області, зокрема, Сєвєродонецька та Кремінної, тож в організаторів виникла ідея відродити цю культурно-мистецьку ініціативу. Також між письменницькою спільнотою Луганщини та Рівненщини відбувся телеміст.

- Від Луганщини до Рівненщини! Україна - незалежна, нероздільна та нескорена! Український народ - непереможний!» – під такими гаслами пройшло родинне та затишне «Свято української народної іграшки та гри» у Рівному, - розповіла начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Організаторами свята стали Рівненський обласний центр народної творчості, управління культури та туризму Рівненської ОДА, а також управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської ОДА та Кремінська РДА. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також