Генеральний консул Польщі у Луцьку працював сьогодні у Рівному

644 0

Ми у соцмережах:

Генеральний консул Польщі у Луцьку працював сьогодні у Рівному

Рівненську область із робочим візитом відвідав Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк. Консульство відновило свою роботу в Луцьку, тому дипломати готові нарощувати співпрацю з Рівненщиною.

У зустрічі взяли участь заступники голови ОДА Сергій Гемберг, Людмила Шатковська та голова облради Андрій Карауш.
Присутні вкотре висловили слова вдячності всьому народу Польщі за підтримку українців у скрутний час.

- Допомога з Польщі розпочалася у перші дні повномасштабного вторгнення і вона не зупиняється. На сьогодні дуже актуальним є нарощення горизонтальних зв’язків між нашими громадами та установами. Приклад цього – партнерство Білостоцького медичного університету та Луганського, який переїхав на Рівненщину через воєнні дії, - зазначив Гемберг Сергій .

На зустрічі обговорили подальшу спільну участь у Програмі прикордонного співробітництва, проєктах психологічної реабілітації військових. Йшлося про перспективи співпраці в економічній, аграрній, соціальній, культурній галузях.

Людмила Шатковська розповіла і про потреби області. Це шкільні автобуси для підвозу дітей, генератори і системи освітлення для закладів компактного проживання переселенців, термонамети для військових.

Присутні також висловили співчуття польському народу в зв’язку із загиблими внаслідок попадання ракети на територію Люблінського воєводства.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також