Генконсул Чехії передав у Рівному ключі від шкільних автобусів

475 0

Ми у соцмережах:

Генконсул Чехії передав у Рівному ключі від шкільних автобусів

Чехія виділила кошти на закупівлю двох шкільних автобусів для Рівненщини. Транcпорт передали для Здовбицької та Соснівської громад. Автобуси придбали за кошти чеського уряду - 152 тисячі євро виділили із Програми допомоги України. Ще 280 тисяч гривень зібрали громади.


Ключі від транспорту особисто передав Генконсул Чехії у Львові Давид Нова, який сьогодні перебуває з робочою поїздкою на Рівненщині.

- Дякуємо Генконсулу, який відгукнувся на наш запит. Приємно, що чеські партнери чітко розуміють сьогоднішні потреби. Адже частину, а саме 63 шкільні автобуси, були передані для потреб ЗСУ, - розповідає начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.Торік за державні кошти разом із місцевим співфінансуванням було придбано 32 автобуси. Цьогоріч також очікуємо державну субвенцію.

У межах зустрічі, організованій регіональним офісом міжнародного співробітництва, Генконсул Чехії у Львові та керівник ОДА обговорили подальші напрями співпраці. Зокрема, Рівненщина зацікавлена у реалізації спільних проєктів для посилення медичних можливостей. Також йшлося про співпрацю із службами цивільного захисту, реалізацію спільних освітніх та мистецьких заходів.

З часу повномасштабного вторгнення Росії в Україну Чехія надає суттєву допомогу для Рівненщини. Це одяг для військових, обладнання для лікарень, шкіл та геріатричних закладів. Завдяки гуманітарній допомозі вдалося оновити ліжковий фонд п‘яти відділень Рівненської обласної клінічної лікарні. Також торік Рівному відбувся українсько-чеський бізнес-форум. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також