Герман поїхав на форум, щоб зробити життя рівнян комфортнішим

378 3

18-20 червня 2019 року в Одесі Асоціація міст України проводить XV Український муніципальний форум.

XV Форум продовжить багаторічну традицію АМУ збирати голів громад, урядовців, експертів та представників міжнародних організацій для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування. Учасниками XV Форуму стали міські голови та керівники органів місцевого самоврядування, представники центральних органів державної влади, парламентарі, повідомляє сайт My.rv.uа.

 

В рамках Форуму відбудуться три тематичні дні: 18 червня – День Діалогу з владою. 19 червня – День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Рівне на XV Українському Муніципальному Форумі представляє заступник міського голови Рівного Віталій Герман.

- Про виклики, яких на сьогодні іще багато і досягнення органів місцевого самоврядування. Дуже сподобалася емоційна вітальна промова мера Одеси Геннадія Труханова, – зазначає заступник міського голови Рівного на своїй сторінці у Фейсбуці. Впевнений, що такі заходи дуже потрібні. Адже це дозволяє нам знаходити нові ідеї, проекти та переймати досвід, як зробити життя мешканців нашого міста ще більш комфортним.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Олександр 07:37, 18.06.2019

    От життя райське у наших міських мужланів. То ХОМКО їде,то Герман їде. Тільки толку від їхньої їзди для Рівного ніякого. Вони просто розважаються, відпочивають на морі. Все заплачено з міського бюджету Рівного (ми з вами оплатили). Почекаємо куди ХОМКО знов поїде досвід переймати. Цей клієнт на Одесу не розмінюється. Він по заграницям в основному. А що. Лохи за все заплатять.

  • Хай здохне продажна мразота 01:03, 19.06.2019

    Повністю згоден з попереднім дописувачем. Наведіть в місті порядок, казнокради. Це антинародна влада, яка чхала на інтереси рівнян, бо власна кишеня понад усе. Ще й фоткатись з ригівськими недобитками як ума вистачило

  • FrerieGeorway 10:26, 11.08.2019

Залиште вiдповiдь

Читайте також