#ГероїСередНас. Василь Свирид з Рівненщини захищає Україну в лавах ЗСУ

655 0

Ми у соцмережах:

#ГероїСередНас. Василь Свирид з Рівненщини захищає Україну в лавах ЗСУ

Голова фракції «Слуга Народу» Зарічненської селищної ради Василь Свирид з перших днів вторгнення зрозумів, що єдиний правильний варіант – захищати цілісність країни. Тому добровільно долучився до лав Збройних сил України.

Спочатку набував військового досвіду в роті охорони у Володимирі-Волинському. Проходив тактичну підготовку. Згодом депутата перенаправили у військову частину до Ужгорода, де він став солдатом окремої штурмової бригади.

Досвід роботи з документами став у пригоді – Василя Свирида призначили помічником начальника штабу, який відповідає за документообіг.

«Було зрозуміло, що війна так просто не закінчиться. Хоч ми й в тилу, але облаштовувати побут військової частини потрібно», – розповів Василь Свирид та взяв на себе ініціативу організувати цей процес.

Зокрема, звернувся за допомогою до однопартійців з Ужгорода. Депутати міської та обласної рад відгукнулися на прохання і не залишились осторонь. Вони активно надають допомогу 25-й окремій штурмовій бригаді.

«Війна змінила моє життя, як і життя кожного українця. Коли ти серед людей, в яких немає страху, а є відчуття обов’язку, це неабияк мотивує. Весь світ побачив, що Україна – це не та країна, яка може просто впасти. Ми в повній бойовій готовності, ми на своїй землі, ми витримаємо. Віримо в перемогу!» – наголошує Василь Свирид.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також