Гімнастки з Рівного вибороли десятки медалей на Всеукраїнському турнірі

324 0

Ми у соцмережах:

Гімнастки з Рівного вибороли десятки медалей на Всеукраїнському турнірі

Юні спортсменки Рівненського спортклубу «Золота осінь» брали участь у Благодійному турнірі з художньої гімнастики пам'яті Миколи Романюка.

Змагання відбувалися в Луцьку. Про це повідомляє «ЧаРівне».

Загалом у змаганнях взяли участь 450 спортсменок. Рівне представляли 102 учасниці.
Результати СК "Золота осінь":

1 місце - Бойко Емілія, Рехтман Наталія, Мельник Глікерія, Кінах Вероніка, Середа Вероніка, Фесюк Тетяна, Боровська Софія, Сторожук Софія, Смірнова Кіра, Тараторкіна Аліса, Кравчук Марія, Пасічник Каріна, Зон Міла, Шевцова Анна, Форсюк Злата, Табор Вікторія, Фенюк Анастасія, Мельник Богдана

2 мсце
- Морозюк Аліса, Левдер Софія, Сидорчук Соломія, Макаровець Діана, Грогуль Аліна, Тлумак Христина, Немкович Вероніка, Перерва Каміла, Сагайдак Іванна, Хомич Яна, Овсійчук Злата, Рубас Вікторія, Бабич Єлизавета, Гаврилевич Олександра, Ступницька Сломія, Берник Анастасія, Федчик Марія, Улянчук Мілана, Сасько Софія, Мельник Злата, Сидорчук Анна, Волкова Христина, Чайка Софія, Волинець Вероніка, Покальчук Злата, Середюк Вікторія, Овдійчук Валерія, Дмітрієва Кароліна, Дзюбук Софія, Леміч Єва, Остапчук Поліна, Горлова Олександра, Інжиєвська Альбіна, Буліс Марія, Корнійчук Вікторія, Юхим Софія, Гостєва Дарія,

3 місце
- Мельничук Валерія, Шепелюк Анна, Лучко Олеся, Березюк Анна, Клімашевич Анна, Сматієвич Соломія, Юдкіна Соломія, Зверковська Злата, Гундар Маргарита, Паплінська Тіна, Хижняк Тетяна, Диюн Анна, Вітюк Іванна, Вітюк Маргарита, Кравчук Єлизавета, Потякіна Софія, Коваленко Олександра , Ковальська Катерина, Дворжак Кіра, Василевич Мар'яна, Солонько Поліна, Цимбалюк Влада, Балла Анастасія, Савченко Злата, Дерманчук Софія, Кліховська Дарина, Охремова Анастасія, Химович Марія, Шевчук Софія, Двойних Поліна, Шостак Аліна, Ляпчук Анна, Бойко Єлизавета, Кірющенко Злата, Шевчук Аліна, Бачук Дарина, Шевчук Тетяна, Туйбова Анна, Трохимчук Валерія, Волочнюк Єва, Потапова Валерія, Дмитрук Каріна, Омельянчук Елеонора, Чумакевич Віталіна, Попович Марина, Городецька Дарія, Сара Поліна

Збірна КМС 2 місце у групових вправах.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також