Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час літургії у Зарваниці подякував Порошенку

534 0

Ми у соцмережах:

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час літургії у Зарваниці подякував Порошенку

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) під час Божественної Літургії у Марійському духовному центрі «Зарваниця» подякував п’ятому Президенту Петру Порошенку та його дружині Марині, які взяли участь у традиційній Всеукраїнській прощі.

«Мені завжди приємно вітати пана Президента Петра Олексійовича Порошенка із дружиною. Дякуємо, що ви так само завжди до Зарваниці стремитесь», – сказав він.

Після літургії подружжя Порошенків зустрілося із Главою УГКЦ, повідомляє Інформаційне агентство «Вголос».

«Подякував Блаженнішому Святославу за спільну молитву за Україну під час традиційної прощі до Зарваниці.
Ми обговорили майбутні духовні починання, які сприятимуть міжконфесійному діалогу та об'єднанню українського суспільства», - повідомив п’ятий Президент.

«Перш за все дуже добре, що Зарваницька проща стала можливою. Люди втомилися від відсутності можливості прийти і помолитися Богу. І я молився за те, щоб відійшла пандемія, відійшла криза, і не заважала людям йти своєю дорогою», - сказав Петро Порошенко після богослужіння.

«Я дуже тішився, що сьогодні на Зарваницькій площі були представники з усієї України - з Криму, з Донецька. Причому велика кількість йшла пішки для того, щоб потрапити сьогодні на цю молитву», - зазначив п’ятий Президент.

Напередодні у Марійському духовному центрі «Зарваниця» тисячі людей прийшли до чудотворного джерела для спільної молитви до Пресвятої Богородиці. 

«Я був приємно вражений вчорашньої ночі, коли десятки тисяч людей молилися, піднімали свічки. І ті, хто ще коливаються, чи приїжджати у липні у Зарваницю – відкиньте коливання. Приїдьте. В цей день Богородиця відкриває своє серце, відкриває двері небесні. І наша молитва точно точно одразу ж буде почута Богородицею», – переконаний Петро Порошенко. 

«Треба відчути це величне дійство, коли тисячі вірян об’єдналися у спільній молитві до Матері Божої, просячи миру, благословення та заступництва для України та українських родин», – поділився враженнями Порошенко.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також