Голки, що лікують

4909 0

Ми у соцмережах:

Голки, що лікують

В останні роки голкорефлексотерапія отримує все більше розповсюдження. У спеціалізованих медичних кабінетах за кілька таких процедур пропонують позбавити мало не від усіх можливих захворювань.

Toderika
Іванна Тодеріка
Чи насправді голковколювання володіє такою силою? З якими хворобами йому під силу впоратися? Ми задали це запитання лікарю-неврологу Медичного центру "Оксфорд Медікал Рівне" Іванні Тодеріці: — Як правило, цей метод використовується у випадках, коли необхідно полегшити і зняти больові відчуття. Він вважається альтернативною методикою традиційних методів лікування хронічних, респіраторних, очних захворювань. У чому полягає принцип голковколювання? Під шкіру людини в певних точках вводять дуже тонкі голки зі срібла. Всі маніпуляції виконуються вручну. На поверхні тіла людини розташовані акупунктурні точки, тобто біологічно активні точки, які відрізняються особливими властивостями. Подразнення цих точок спеціальними голками викликає поліпшення стану здоров'я, зменшення або припинення больових відчуттів. Для досягнення найкращого лікувального ефекту і закріплення отриманого поліпшення доцільно виконання серії мінімум 5-12 процедур на сеанс. У випадках хронічних і рецидивуючих больових синдромів сеанси голковколювання можна повторювати 2-3 рази на рік. Показання для застосування голкотерапії:
  • Неврити та невралгії (променевого, потиличного, ліктьового, лицьового, серединного, малогомілкового нервів), міжреберна невралгія
  • Місцеві болі різного походження, фіброміалгія
  • Лікування неврозів
  • Стрес і депресивні стани
  • Головні болі напруги, мігрені
  • Безсоння, апатія, стан хронічної втоми
Процедура встановлення голок займає 20-30 хвилин, може проводитися як щодня, так і з перервами 1-2 дні. Встановлення проводиться практично у всі точки тіла (на голові, тулубі, руках, ногах, вушних раковинах) голками різної довжини залежно від місцезнаходження точки і глибини її залягання. Голкорефлексотерапія позитивно впливає на циркуляцію крові та м'язовий тонус. Позитивні зміни спостерігаються вже після першого сеансу. В результаті рефлексотерапевтичного впливу:
  • зникає біль;
  • відновлюється обмін речовин у тканинах;
  • нормалізується кровообіг;
  • активізується життєва енергія організму.
Для повного одужання або значної динаміки знадобиться курс із 10-15 процедур. У Медичному центрі "Оксфорд Медікал Рівне" для кожного пацієнта складається своя програма лікування, що враховує тривалість захворювання і особливості патологічних змін, потім проводиться курс голковколювання, підібраний відповідно до поставленого діагнозу після прийому лікаря. Записатися на прийом до лікаря-невролога в Медичний центр "Оксфорд Медікал Рівне" можна в будь-якій, зручній для вас формі: через сайт, за телефонами, особисто в клініці. Обирайте, що вам найбільше підходить.
м. Рівне,
вул. С.Петлюри, 19 (біля лялькового театру)
http://rivne.oxford-med.com.ua/ua/
Oxford-Medical

Відділення медичного центру:

(0362) 40-40-50, (067) 840-40-50
Ліцензія МОЗУ серія АЕ 638036 від 05.01.2015р
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
tag:Оксфорд Медікал


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також