Голова президентської партії звинуватив державне підприємство на Рівненщині у не зовсім законному видобутку бурштину

2192 1

Дмитро Разумков, голова партії «Слуга народу», сьогодні з візитом перебуває на Рівненщині.

Зранку пан Разумков був на півночі області, зокрема відвідав сірникову фабрику у Березному та побував на місяцях видобутку бурштину.

На прес-конференції Дмитро Разумков зазначив, що, окрім місць, де працювали бурштинокопачі, він відвідав родовище, де офіційно працює «Бурштин України».

- Гори сміття, все перерито, стоїть екскаватор закинутий, - заявив п.Разумков, додавши, що копанки виглядають менш гнітюче. – Добре, сіро-чорні копачі, але це ж державне підприємство. Як розповіли хлопці, це підприємство заплатило 300 тис. грн податків на рік. Це менше тисячі гривень на день платить підприємство, яке видобуває, миє сонячне каміння, яке коштувало по 5 тис. доларів за кілограм. Тобто підприємство за рік сплатило 10 тисяч доларів податків, а це, на хвилинку, два кілограми бурштину на чорному ринку.

 

Конкретних пропозицій, як подолати незаконний видобуток бурштину, пан Разумков не надав. Лише покритикував парламент цього скликання за те, що той вчасно законодавчо не вирішив проблему.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Працівник 11:14, 17.07.2019

    Який же ж розумний наш пан РОзумков! Зі слів чорних копачів підприємство сплатило 300 тис. грн. податків за рік))) Колектив Державного підприємства "Бурштин України" запрошує вас відвідати наше підприємство, і побачити, що податків за минулий рік сплачено більше як в 15 разів! І це при тому, що власного видобутку немає вже 4 роки! З вини попередніх керівників держави! І знаєте, чогось скадається враження, що вже і до нової ЗЕ-команди копачі знайшли підхід, і їх ця табличка ділення влаштувала, якщо є такі заяви... Нажаль... А Рівненщина, та навіть Україна вцілому, при своїх запасах бурштину, могла б посідати чи не перші місця по рівню життя у Європі, якщо б дали працювати з бурштином законно і прозоро. Рекомендуємо також пану Разумкову ознайомитися з нашим колективним зверненням, яке офіціно надіслано до адміністрації президента (вих. №70 від 24.05.2019 р.), перш ніж займатися популізмом!

Залиште вiдповiдь

Читайте також