Голова Рівненської облради у США нагородив колишнього сенатора (ФОТО)

723 0

Ми у соцмережах:

Голова Рівненської облради у США нагородив колишнього сенатора (ФОТО)

Стали відомі деталі робочої поїздки голови Рівненської обласної ради Сергія Кондрачука у США, який перебуває у складі української делегації.

 Представники Рівненщини перебувають у Сполучених Штатах на запрошення Українсько-Американського Дому з метою участі у щорічному заході «Ukrainian Fair». Наразі вони вже взяли участь у низці заходів та провели зустрічі з сенаторами, керівниками штату Каліфорнія, мерами міст.

У перший день візиту відбулася зустріч з мером міста Федерал Вей (штат Вашингтон) Джимом Фереллом, а також з керівником місцевої поліції Енді Хваном.

Зустрілися представники делегації і з Членом Ради Округу Кінг, колишнім сенатором штату Вашингтон Пітом вон Райтбауером, якому Сергій Кондрачук вручив почесну відзнаку обласної ради.

Як зазначив голова облради, свого часу Піт вон Райтбауер зробив фундаментальний внесок у рішення свого штату щодо визнання геноцидом Голодомору 1932-1933 років в Україні. Також він є автором інших важливих резолюцій, які стосувалися України.

Знаковою для української делегації стала зустріч з Куртом Волкером - спеціальним представником Державного департаменту США з питань України (2017-2019), який і зараз активно підтримує нашу державу.

- Без перебільшень, Курт Волкер є особливим другом України. Тому надзвичайною честю була змога потиснути йому руку та відверто поспілкуватися з людиною, яка впродовж тривалого часу на найвищому міждержавному рівні допомагала нашій країні у боротьбі з агресором. Цікаво було почути його бачення нинішніх подій в Україні, а також прогнози щодо майбутнього у контексті російсько-української війни, - зауважив Сергій Кондрачук.

Українська делегація взяла участь у фестивалі української культури в Сакраменто, який щороку гуртує тисячі українців. Цьогоріч він був присвячений 30-й річниці Незалежності.

Вчора українська делегація завершила свою роботу у Каліфорнії. Наступні кілька днів вона перебуватиме у Вашингтоні, де заплановані зустрічі з конгресменами, представниками міністерства торгівлі США та іншими посадовцями.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також