![Голова Рівненської ОДА підписав план співпраці з маршалеком польського воєводства](/img/650/holova-rivnenskoi-oda-pidpisav-plan-spivpratsi-z-m_20210924_8884.jpg)
Економічну, освітню, культурну та туристичну галузі розвиватиме Рівненщина спільно з Вармінсько-Мазурським воєводством Республіки Польща.
Відповідний план співпраці сьогодні підписав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль разом із маршалеком Вармінсько-Мазурського воєводства Густавом Мареком Бжезіним.
«Сьогодні ми затвердили важливий документ, який визначає спільні заходи на найближчі три роки. У планах - реалізація економічних, освітніх, культурних та спортивних заходів. Також йдеться про співпрацю в аграрній та туристичній галузях», - розповідає Віталій Коваль.
За словами очільника області, наразі Польща займає перше місце серед експортерів меблів у Європі. Тож досвід у розбудові меблевого кластеру є вкрай цікавим для Рівненщини.