Головлікар діагностичного центру прокоментував відсторонення з посади

1940 0

Ми у соцмережах:

Головлікар діагностичного центру прокоментував відсторонення з посади

Як вже повідомляла РВ, проти головного лікаря Рівненського обласного діагностичного центру Романа Шустика розпочато службове розслідування. Розпорядження про відсторонення його від роботи підписав голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук. Це зумовлено заборгованістю з виплати заробітної плати на підприємстві, яка наразі становить близько 2 мільйонів гривень.

Роман Шустик на своїй фейсбук-сторінці так прокоментував ситуацію щодо його відсторонення з посади: 

- Друзі, щодо ситуації довкола мого відсторонення з посади. Ви знаєте, що медичні заклади фінансуються з Києва. Часом із цим бувають затримки. Коли це трапилося в Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука, я почав стукати у всі можливі інстанції на всіх рівнях, щоб прискорити необхідне фінансування. Звернувся до обласної ради, якій належить наш медзаклад. Проте, замість допомоги отримав відсторонення від посади.
Однак, попри все Рівненський діагностичний центр здійснює свою роботу, виплачуються заробітні плати, ми зберегли трудовий колектив та розвиваємося.
Наші працівники отримали аванс за червень, а зараз триває виплата заробітної плати за підсумками червня. Тижнева затримка відповідно до закону ще навіть не є офіційно зареєстрованою. Її плануємо погасити вже в найближчі дні.
Завдяки Рівненській ОДА, департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Рівненської ОДА, народним депутатам НСЗУ пішла нам на зустріч. До нашого договору будуть внесені зміни відповідно до актуальних результатів діяльності, що дасть змогу провести перерахунок розрахунків з НСЗУ та в найближчі дні отримати кошти. А це дозволить погасити заборгованість по заробітних платах та збільшити фінансову спроможність нашого закладу.
Скептикам хочу нагадати, що за останні кілька років ми розвинули центр репродуктивної медицини, створили центр літотрипсії, відділення променевої діагностики отримало новий апарат КТ, постійно покращуємо лабораторну діагностику та ще багато чого іншого.
Оцінку нашій роботі сьогодні дають прості люди, які кожного дня довіряють нашому закладу. Адже щороку діагностичний надає майже мільйон амбулаторних послуг для пацієнтів з усієї Рівненської області.
Окремо дякую всім за добрі слова! Піднятий у соцмережах гвалт перекривають сотні коментарів підтримки від мешканців нашого краю. Друзі, ціную вашу підтримку. Правда переможе! Все буде добре! Робіть добро! 

Читайте також: Голова відсторонив Шустика з посади головного лікаря діагностичного


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також