![- Головна ціль Білорусі – це Рівненська АЕС, - командир протитанкового батальйону (ВІДЕО)](/img/650/holovna-tsil-bilorusi-tse-rivnenska-aes-komandir-p_20240709_8242.jpg)
Командир протитанкового батальйону 3 ОШБр Олег «Ромаха» Романов не вірить у доброзичливі наміри Білорусі.
Як він розповів для «Армія TV», головною можливою ціллю білоруської армії під час наступу буде Рівненська АЕС у Вараші:
- На півночі у нас є такий сусід як Білорусь. У них постійно навчання. Білоруси до чогось готуються це 100%. Не за горами час, коли можуть початися з ними сутички, спроби зайняття Рівненської АЕС. Я знаю, що розвідка має іншу думку. Однак я людина, маю свою думку. Оскільки Росія та Білорусь зараз є майже однією державою, то зіткнення з ними можливо. Впевнений, що багато білоруських добровольців воює у армії Росії.