Головний комунальник Рівного — із "Сонячного"

1316 0

Ми у соцмережах:

Головний комунальник Рівного — із

Не експериментувати більше в комунальній галузі вирішив Володимир Хомко. Після того як начальник міського управління ЖКГ, колишній міліціонер В'ячеслав Бережнюк звільнився, не витримавши особливостей роботи, міський голова довго шукав йому заміну. Майже півтора місяця посада була вакантною. І тільки в новому році обрав керувати комунальниками фахівця — Ярослава Сахнюка, який досі очолював ЖКП "Сонячне". До слова, він уже очолював цю галузь у 1998-2002 роках, але згодом, потрапивши в аварію, відмовився від посади.

Сахнюк_Ярослав Володимир Хомко, міський голова:

— Я завжди казав, що тут треба дуже компетентну людину. Щоб розбиралася у справі і випадково не підписала чогось такого, що доведе до криміналу. Такі вимоги були у мене й до попереднього керівника, але він сам вирішив звільнитися. Ярослав Сахнюк — хороший вибір. Зараз він проходить юридичну перевірку, яка триватиме близько тижня. А тоді вже приступить до виконання своїх обов'язків.
Ярослав Сахнюк, керівник ЖКП "Сонячне":
— Поки мені зарано про це говорити, призначення треба ще дочекатися. Подав уже всі документи, які зараз саме вивчають. Управління житлово-комунального господарства я справді очолював, так що проблеми міста мені добре знайомі. Після аварії я працював там ще до 2005 року, але вже на інших посадах.
Незабаром у міського голови може з'явитися і новий заступник — депутат міської ради Руслан Шевчук. А от начальник міського управління праці та соціального захисту населення Віра Мельник звільнятися передумала. У грудні Володимир Хомко повідомив, що вона хоче піти з посади за власним бажанням… через ситуацію з вдовами військовослужбовців. Жінки вимагали, щоб їм повернули пільги, а Вірі Мельник набридло слухати звинувачення у нецільовому використанні бюджетних коштів. Однак міський голова запевняє, що вона працюватиме й надалі — бо знайти на її місце фахівця буде важко.
Олена ВЛАСОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також