Гончар — у десятці

2154 0

Майже досягнула свого екватора багатоденна велогонка професіоналів «Джиро д’Італія». Після дев’яти етапів (загалом гонка складається з двадцяти етапів) рівенський гонщик Сергій Гончар у генеральній класифікації посідає 8 місце, відстаючи від лідера Даніло ді Лука на 1 хвилину 39 секунд.

Майже досягнула свого екватора багатоденна велогонка професіоналів «Джиро д’Італія». Після дев’яти етапів (загалом гонка складається з двадцяти етапів) рівенський гонщик Сергій Гончар у генеральній класифікації посідає 8 місце, відстаючи від лідера Даніло ді Лука на 1 хвилину 39 секунд. Найвдалішим для рівнянина поки що був 8-й етап, під час якого у гонці з роздільним стартом на 45 км він посів 5 місце. Нагадаємо, що місце у десятці на «Джиро» для Гончара є доволі звичним, проте найкращий результат він показав торік, коли за підсумками гонки посів другу сходинку. Цього сезону Сергій Гончар є капітаном команди «Доміна-Ваканце». Поки що на «Джиро» у генеральній класифікації серед команд «Доміна» посідає друге місце.