Гравець "Вереса" виграв всеукраїнський кіберфутбольний турнір

678 0

Юрій Іваночко

Гравець рівненського футбольного клубу "Верес" Юрій Іваночко став переможцем всеукраїнського турніру з кіберфутболу, який у період карантинно-спортивних обмежень організувала одна з букмекерських компаній, а учасниками стали професійні футболісти.

У фіналі "вересівець" з рахунком 3:0 обіграв футболіста луганської "Зорі", ексгравця німецького "Байєра" Владлена Юрченка.

Суспільне повідомляє , що у турнірі виступало 16 учасників, які представляли київські "Динамо" та "Оболонь-Бровар", луганську "Зорю", "Маріуполь", "Олександрію" та львівський "Рух". На шляху до фіналу Іваночко обіграв "рухівця" Олега Синицю, маріупольця В’ячеслава Чурка, а також футболіста "Вереса" Олександра Дударенка.

Нагадаємо, що через карантин третє коло чемпіонату України з футболу у другій лізі, де виступає рівненський "Верес", у березні не стартувало. Офіційного рішення Професіональної футбольної ліги щодо поновлення змагань наразі немає.