Григорій Шаламай: «Я проти матчу за Суперкубок»

1848 0

Перемігши у перенесеній грі у Радивилові «Сокіл» — 1:0, оржівський «ОДЕК» вдев'яте став чемпіоном Рівненської області з футболу. Своє чергове «золото» оржівці вибороли за тур до завершення змагань. Ця нагорода стала не єдиною для оржівців у нинішньому сезоні.

Григорій Шаламай Перемігши у перенесеній грі у Радивилові «Сокіл» — 1:0, оржівський «ОДЕК» вдев'яте став чемпіоном Рівненської області з футболу. Своє чергове «золото» оржівці вибороли за тур до завершення змагань. Ця нагорода стала не єдиною для оржівців у нинішньому сезоні. До цього вони вибороли Кубок області, а також отримали «бронзу» у чемпіонаті України серед аматорів. — Думаю, що команді за нинішній сезон можна поставити тверду «четвірку», - поділився з читачами «РВ» головний тренер «ОДЕКа» Григорій Шаламай. — Загалом відіграли непогано, але були провали. Зокрема, ми планували вийти до фіналу Кубка України, але не зробили цього. Однією з причин цих провалів є велика кількість травм наших гравців. — «ОДЕК» став чемпіоном області вдруге поспіль. Коли було складніше, цього року чи торік? — Цього року складніше. Можливо, ми дещо недооцінили суперників. — А можливо, суперники виросли? — Не думаю. Команди залишилися на тому ж рівні, всі однакові. Відверто кажучи, більшого очікував від сарненського «Маяка». — «ОДЕК» зробив «золотий» дубль, вигравши обидва головних трофеї області, тепер ще залишається Суперкубок? — Я проти матчу за Суперкубок. Вважаю, що це недоцільно. Ми виграли і чемпіонат, і Кубок області, з ким нам грати, з самими собою? Але не мені це вирішувати.