Громада собору у Млинові разом із своїм настоятелем приєдналася до ПЦУ

1036 0

Ми у соцмережах:

Громада собору у Млинові разом із своїм настоятелем приєдналася до ПЦУ

Сьогодні у Млинові відбулись загальні збори релігійної громади парафії преподобного Серафима Саровського Рівненської єпархії Української Православної Церкви, які були скликані відповідно до вимог Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» та пройшли з дотриманням норм чинного законодавства.

На зборах члени релігійної громади разом із своїм настоятелем протоієреєм Олександром Посільським одноголосно  прийняли рішення підлеглість у канонічних і організаційних питаннях релігійної громади змінити на підлеглість Українській Православній Церкві (Православній Церкві України) шляхом внесення відповідних змін до Статуту релігійної громади.

Таким чином, релігійна громада парафії Преподобного Серафима Саровського смт Млинів разом із своїм настоятелем вийшла з-під юрисдикції московського патріархату та приєдналася до Православної Церкви України.

-  Православна Церква України не закликає захоплювати храми московського патріархату чи силою змінювати їхню конфесійну приналежність. Про це неодноразово заявляв як предстоятель – блаженнійший митрополит Епіфаній, так і керуючий Рівненською єпархією архієпископ Іларіон. Однак для тих, хто готовий і бажає долучитися до Православної Церкви України – наші двері відкриті завжди! - повідомляє пресслужба Рівненської єпархії. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також