Громадянину Червонюку — по 1600 гривень за сотку

1396 0

53150 гривень заплатить Олег Черовнюк, власник рівненського льонокомбінату, за 33 сотки поблизу Рівного. Землю підприємець купить за розпорядженням голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка. Але не як бізнесмен, а як "громадянин України".

Вартість ділянки, як зазначено у розпорядженні голови ОДА, встановлена на основі експертної грошової оцінки. За сотку п. Червонюк віддасть трохи більше 1600 гривень, що досить дешево, враховуючи ціни на землю в околицях Рівного. Це навіть дешевше, аніж зазвичай ОДА продає землі державної власності. Так, торік за підписом голови ОДА була продана земельна ділянка у Вересневому — по 2100 грн. за сотку.

33 сотки, про які йдеться, до сих пір і так перебували у користуванні Олега Червонюка, бо ж саме там, на території Шпанівської сільради, розташований водозабір льонокомбінату, викупленого хмельницьким бізнесменом ще 10 років тому.

До слова, торік «Т-Стиль», як офіційно називається підприємство Олега Червонюка, просило в обласної ради погодження на отримання спецдозволу на геологічне вивчення підземних вод у двох свердловинах поблизу Шпанова. Депутати під час обговорення на комісіях розкритикували підприємство, бо воно зареєстроване у Хмельницькому, а отже, частину податків сплачувало у тамтешній бюджет, а не рівненський. Підприємство Олег Червонюк, втім, так досі і не перереєстрував.

Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також