Гроші для мобілізованих, кінець «наливайки» та непереможні дрифтери

1769 0

Ми у соцмережах:

Гроші для мобілізованих, кінець «наливайки» та непереможні дрифтери

У свіжому номері газети «Рівне вечірнє» читайте про те, як на сесії рівненські депутати дискутували, чи потрібно платити по 30 тисяч гривень мобілізованим.

А ще про те, які зміни в отриманні допомоги для ВПО на Рівненщині, як зносили скандальну «наливайку» на Північному, як новий офісний центр на Набережній допоможе впорядкувати територію, чому рівненські учні незадоволені харчуванням у школах та як рівняни хочуть боротися з електросамокатами.

Ви також дізнаєтеся про те, скільки грошей теплопостачальні підприємства просять з бюджету Рівного, чому директор спеціалізованого коледжу, що на Дубенській, Василь Царук звернувся до депутатів та чому влада досі так і не перемогла молодих дрифтерів біля ТЦ «Екватор».

Свіжий номер газети «Рівне Вечірнє» можна придбати у магазинах міста.

Також ви можете замовити електронну версію видання.

Про своє бажання стати передплатником електронної версії «РВ» повідомте на e-mail: svetrv1@gmail.com, вказавши своє прізвище, обраний період перегляду (місяць, квартал, півріччя, рік), свою електронну адресу та номер телефону. Після оплати ви отримаєте на свій e-mail посилання на Google-Диск для перегляду файлів у форматі PDF за оплачений період.

Вартість передплати електронної версії газети «Рівне Вечірнє»:

на місяць: 26 грн.

на три місяці: 78 грн.

на півроку: 156 грн.

на рік: 312 грн.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також