Гройсмана вразили зарплати на рівненському льонокомбінаті

29711 3

Володимир Гройсман, обійшовши територію рівненського льонокомбінату, зупинився на розмову з працівницями швейного цеху.

Прем'єр-міністр похвалив підприємство та відзначив, що тут висока заробітна плата.

- Коли подивився, який підхід до заробітної плати у керівництва підприємства, то зрозумів, що воно на правильному шляху, - зазначив п. Гройсман. - Власник (Олег Червонюк) зазначив мені, що намагається підіймати заробітні плати працівникам. Бо як працювати з людьми, в яких поганий настрій? А як настрій буде, якщо у людини немає грошей для задоволення середніх потреб?

Володимир Гройсман вручив подяку Олегу Червонюку, а п.Червонюк прем'єр-міністру - джинси та футболки "Goldi", вироблені на льонокомбінаті.

Працівниці швейного цеху на запитання РВ про зарплату зазначили, що отримують виплати щодва тижні. Зарплата залежить від виробітку. За два тижні, зазначили, заробляють від трьох до десяти тисяч гривень.
Володимир Гройсман наразі поїхав на нараду до ОДА, а потім відвідає будівництво спорткомплексу на Макарова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • iwan 04:11, 13.06.2019

    это предприятие работает вопреки всему, хотя частное не совсем хорошо, а шо зробив цей чиновник,щоб якомо бильш було таких пидпрыемств, гнать таких аферистов

  • Лара 08:20, 13.06.2019

    Все. Більше зарплата працівниць не зростатиме. До нас на ЛКМЗ теж Гройсман приїздив. Поки його не було, то на заводі було все нормально, а після його приїзду - все пішло шкереберть. Завод погано працює, зарплати мізерні і виплачують їх по чайній ложці (ще за березень не всю віддали). Завод вирізають на металобрухт. Коротше - заводу 3,14здець.

  • Виктория 01:36, 14.06.2019

    Дуже хотілося б спитати у пана Гройсмана,а який настрій у жінок,що мають 35-40 років трудового стажу,і яких держава на цілих 5 років полишила на вимирання:без роботи та без будь-якої допомоги! Ще й субсидії такі родини позбавили.Ганьба!!!То до чого Ваше славослів'я?!

Залиште вiдповiдь

Читайте також