Грузинські медалі квасилівських самбісток

2030 0

Одразу дві медалі здобули квасилівські самбістки на юніорському чемпіонаті світу, що завершився у столиці Грузії Тбілісі. Тетяна Чмир (на фото) змагалася у категорії до 56 кг. Як розповів її тренер Дмитро Коба, на шляху до фіналу Таня здобула три перемоги. У вирішальній сутичці її суперницею була росіянка. Спортсменки набрали порівну очок, але за рахунок того, що у Чмир було попередження, чемпіонство віддали самбістці з Росії.

Одразу дві медалі здобули квасилівські самбістки на юніорському чемпіонаті світу, що завершився у столиці Грузії Тбілісі. Тетяна Чмир (на фото) змагалася у категорії до 56 кг. Як розповів її тренер Дмитро Коба, на шляху до фіналу Таня здобула три перемоги. У вирішальній сутичці її суперницею була росіянка. Спортсменки набрали порівну очок, але за рахунок того, що у Чмир було попередження, чемпіонство віддали самбістці з Росії. Інша квасилівчанка Ольга Федитник виступала у категорії до 60 кг. Вона два поєдинки виграла, але програла у півфіналі білорусці, отримавши «бронзу». — Загалом участь у цьому чемпіонаті брали представники двадцяти країн, — розповідає Дмитро Коба. — Для обох спортсменок ці результати стали поки що найкращими у кар’єрі. Так, Тетяна торік була бронзовою призеркою юніорського чемпіонату світу, а Ольга у цьому році була бронзовою призеркою чемпіонату Європи серед юніорів. На відміну від минулих років, у підготовці та поїздці на змагання ми не мали ніяких проблем. За це хочу подякувати голові Федерації самбо Рівненщини Олегу Салу.