Гудима з Мисюрою у Чехії вивчають передовий досвід міського транспорту

580 0

Ми у соцмережах:

Федір Мисюра у Чехії

Начальник Департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима та депутат міської ради, член постійної комісії з питань міського господарства, транспорту, зв’язку та екології Федір Мисюра перебувають з робочим візитом у Чеській Республіці.

Представники Рівненської територіальної громади перебувають у відрядженні на запрошення Генерального консульства Чеської Республіки у Львові. Руслан Гудима та Федір Мисюра беруть участь у програмі проекту «PROPED - міський громадський транспорт (Західна Україна)», який триватиме з 21 по 26 листопада.
Рівняни ознайомляться із виробництвом автобусів та тролейбусів у Чеській Республіці та із системою управління сучасним громадським транспортом.
- У перший день поїздки учасники програми відвідали SKODA ELECTRIC a.s, де провели зустріч з комерційним директором Karel Majer та менеджером з продажу Viktor Vahata. Ознайомились з виробництвом тролейбусів, електробусів та автобусів з водневими та газовими двигунами. Також познайомились з головним інженером та розробником (батьком) всіх електродвигунів Skoda - Martin Volcek, який провів екскурсію на підприємстві, - розповідає Федір Мисюра.- Попереду ще заплановано зустрічі із представниками Магістрату міста Прага, із представниками транспортних підприємств та компаній, участь у двосторонній зустрічі у Міністерстві промисловості та торгівлі Чеської Республіки, відвідини чеського ярмарку «CzechBus 2021». 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також