![Гурт «Kozak system» змусив рівнян танцювати на майдані](/img/650/hurt-kozak-system-zmusiv-rivnyan-tantsyuvati-na-ma_20220821_6818.jpg)
Гурт "Kozak system" концертує містами України і збирає кошти для хлопців на передовій.
- Вони не говорять: "Віримо в ЗСУ", вони працюють своєю творчістю для ЗСУ, збираючи кошти на майданах. Вони об'єднують нас, таких різних, у наш український танок, бо ж лише об'єднавшись, – ми переможимо!!! - так прокоментувала концерт гурту заступниця міського голови Рівного Марина Кузмічова. - Всі, хто був сьогодні на майдані , взялись за руки, щоб разом прямувати до перемоги з Україною в серці!