Гурт «Texas Country Boys» гратиме незабаром у Рівному

1089 0

Ми у соцмережах:

Гурт «Texas Country Boys» гратиме незабаром у Рівному

З концертним туром українськими містами подорожуватиме техаський гурт «Texas Country Boys». Це одна з рідкісних для України можливостей почути кантрі наживо у виконанні тих, хто виріс у цій музичній культурі.

Благодійний концертний тур техаського гурту «Texas Country Boys» містами України: Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Кропивницький, Кременчук, Черкаси. Головний спікер – Майкл Готт. Вхід вільний!

Музику кантрі, яка у багатьох асоціюється з півднем Сполучених Штатів, люблять у цілому світі. І не даремно, адже кантрі — це музика простих людей, музика справжніх почуттів і переживань, музика надій та розчарувань, музика труднощів і перемог. Вона є одним із найпопулярніших музичних напрямків у США, навколо якого розвинулась навіть ціла музична індустрія з розкрученими зірками та музичними лейблами. Проте основою для всенародної любові до кантрі є не стільки світові знаменитості, скільки місцеві гурти та окремі виконавці, знані й шановані у своїх громадах.

 

 

Гурт «Texas Country Boys» є саме таким — це колектив друзів, які люблять грати разом. Попри те, що вони мають різні професії, їх об’єднує любов до Бога й до людей, спільне бачення та бажання нести добро у світ. Їхній репертуар — це перлини американської народної музики, а щирість та майстерність виконання надихає та запалює серце слухача. Саме тому гурт «Texas Country Boys» має палких шанувальників не лише у Штатах — після кількох концертних турів Україною хлопці завоювали собі любов українських слухачів. По-іншому не могло б і бути — їхня музика не залишає байдужим нікого.

Приходьте і переконайтеся. Нехай і ваша осінь буде осінню в стилі кантрі! 25 вересня незабутній вечір у Рівненському міському палаці культури "Текстильник”, вул. Гагаріна, 6.  Вхід - вільний. Початок - о 19-й годині.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також