І діджейка, і композиторка: Юліана Попович презентувала першу нотну збірку

418 0

Сьогодні наймолодша діджейка України Юліана Попович презентувала свою першу збірку композицій «Мій чарівний світ». До збірки, над якою Юліана працювала чотири роки, ввійшло 12 композицій.

Я почала займатися грою на інструментах з шести років, а діджеїнгом з десяти, тому класична гра для мене трохи ближче. Коли приходило натхнення, то ми записували гру на відео, а потім розбирали на ноти. Мене надихають різні події, почуття, природа, погода, концерти та подорожі, – розповідає Юліана.

Мама юної композиторки Алла Зражевська розповіла, що спочатку Юліана почала співати, а потім захопилася музичними інструментами.

Займається музикою вона з власної ініціативи, ми тільки підтримуємо її. З десяти років Юліана займається з професійними композиторами, які вчать її правильно будувати твори. І зараз вона вже має дві більш професійні композиції, які були створені під керівництвом професіоналів.

Цих збірок у продажі не буде, оскільки Юліана частину роздарувала своїм друзям та родичам, тому залишилося їх вже небагато.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також