І діджейка, і композиторка: Юліана Попович презентувала першу нотну збірку

1108 0

Ми у соцмережах:

І діджейка, і композиторка: Юліана Попович  презентувала першу нотну збірку

Сьогодні наймолодша діджейка України Юліана Попович презентувала свою першу збірку композицій «Мій чарівний світ». До збірки, над якою Юліана працювала чотири роки, ввійшло 12 композицій.

Я почала займатися грою на інструментах з шести років, а діджеїнгом з десяти, тому класична гра для мене трохи ближче. Коли приходило натхнення, то ми записували гру на відео, а потім розбирали на ноти. Мене надихають різні події, почуття, природа, погода, концерти та подорожі, – розповідає Юліана.

Мама юної композиторки Алла Зражевська розповіла, що спочатку Юліана почала співати, а потім захопилася музичними інструментами.

Займається музикою вона з власної ініціативи, ми тільки підтримуємо її. З десяти років Юліана займається з професійними композиторами, які вчать її правильно будувати твори. І зараз вона вже має дві більш професійні композиції, які були створені під керівництвом професіоналів.

Цих збірок у продажі не буде, оскільки Юліана частину роздарувала своїм друзям та родичам, тому залишилося їх вже небагато.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також