I знову «ОДЕК» — чемпіон

1424 0

Чемпіонат області з футболу-2008 фінішував. Інтрига трималася до останнього туру. Відкритим залишалося питання щодо усіх трьох комплектів нагород. Оржівський «ОДЕК» не став випробувати долю і у себе на полі впевнено переграв радивилівський «Сокіл» — 3:0, здобувши «золото». Гравці сарненського «Маяка», судячи з усього, знали про перебіг подій в Оржеві, а тому докладати надзусиль у грі з «Ізотопом» не стали, програвши 1:2. Найбільш гострим і цікавим було питання щодо «бронзи».

Чемпіонат області з футболу-2008 фінішував. Інтрига трималася до останнього туру. Відкритим залишалося питання щодо усіх трьох комплектів нагород. Оржівський «ОДЕК» не став випробувати долю і у себе на полі впевнено переграв радивилівський «Сокіл» — 3:0, здобувши «золото». Гравці сарненського «Маяка», судячи з усього, знали про перебіг подій в Оржеві, а тому докладати надзусиль у грі з «Ізотопом» не стали, програвши 1:2. Найбільш гострим і цікавим було питання щодо «бронзи». Претенденти на третє місце «Случ» та «Славія» мали порівну очок і в заключному турі зустрічалися між собою у Березному. Цей матч пройшов за повної переваги господарів, вже на 30-й хвилині «Случ» вигравав — 2:0. Лише на останніх хвилинах «Славія» спромоглася на кілька гострих атак, але голів глядачі так і не побачили. Отож бронзові медалі їдуть до Березного. — Коли я прийшов у команду, то відставання від лідерів становило 15 очок, — розповідає головний тренер «Случа» Богдан Самардак, — тому на успіх розраховувати було складно. Головна наша мета була створити дружну команду, яка б радувала вболівальників. Але коли почали вигравати, стало нецікаво бути десятим чи п’ятнадцятим. Найголовніша запорука нашого успіху — це фінансова підтримка президента Сергія Джигалюка, якби не він, то навряд чи ми досягли б такого результату. Третім місцем я задоволений. «ОДЕК» став по праву чемпіоном, а «Маяк» другим. Відіграти відставання від них було дуже складно. Хоча загалом чемпіонат у цьому році вийшов дуже цікавим, такої інтриги давно не було. П’ять команд претендували на медалі, і матчі між ними були непередбачуваними. Щодо невдах, то ними стали «Водник» та «Полісся». На їхнє місце прийде гощанське «Амако», яке достроково виграло першість у другій лізі. За тур до завершення претендентів на другу путівку четверо — ФК «Смига», «РОКО», «Варіант» та «Енергія».