Ігри Воїнів у США: до збірної спробують потрапити одинадцятеро рівненських бійців

295 0

Ми у соцмережах:

Ігри Воїнів у США: до збірної спробують потрапити одинадцятеро рівненських бійців

Одинадцятеро жителів Рівненщини спробують свої сили у національному відборі до збірної України на змаганнях "Ігри Воїнів" у США. Вони візьмуть участь і стрільбі з лука, кульовій стрільбі, легкій атлетиці та веслуванні на тренажерах. Змагання відбудуться у вересні.

Рівненська збірна, яка візьме участь у Національному відборі "Ігор Воїнів"(Warrior Games), 13 травня зібралась у кабінеті голови Рівненської обласної ради. Там спортсменам вручили футболки з символікою змагань. повідомляє Суспільне Рівне.

"Ми будемо їхати як команда і своїм прикладом будемо закликати інших ветеранів після поранення продовжувати жити, шукати себе у різних видах спорту і через спорт досягати різних вершин. Паралельно це буде позбавляти різних болей", — сказав учасник відбору на "Ігри Воїнів" Андрій Усач.

Національний відбір пройде 15-16 травня у Києві, а самі ігри відбудуться у вересні в США. Україна участь в "Іграх Воїнів" братиме вперше.

"Я ще зібрав докупи побратимів-"айдарівців", з якими мав честь йти у бій і ми вперто тренувалися. Тобто ми готувалися до відбору — тренажер веслувальний, плавання і стрільба з пістолета", — розповів учасник відбору Сергій Пандрак.

Що відомо
"Ігри Воїнів"(Warrior Games) — це змагання військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми та поранення у зоні бойових дій. Вони пройдуть у США у вересні 2021-го року.
У 2021 році відбір учасників збірної Warrior Games відбудеться з бігу, штовхання ядра, паверліфтингу, веслування на тренажері, стрільби з лука, кульової стрільби, плавання, велоспорту, баскетболу на візках, волейболу сидячи.
Загалом понад 260 ветеранів та військовослужбовців зареєструвалися на змагання в 11-ти видах спорту. Представники Рівненщини візьмуть участь, зокрема, у стрільбі з лука, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, плаванні, веслуванні на тренажерах.
Засідання Комісії з відбору членів збірної України "Warrior Games 2021" відбудеться 17-30 травня, а офіційне оголошення складу збірної України — 31 травня. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також